AEF Acimex Electronics Fulnek s.r.o.

Kompletní řešení vzduchotechniky,
vytápění, klimatizace, chlazení,
měření a regulace,
inteligentních elektroinstalací

               
                 
                              kontaktní formulář

 
 
 
CZ | EN
   INFOLINKA:

aef@aef.cz

 

Inteligentní řízení a ovládání domu

inteligentní ovládání domu

NAŠE SPOLEČNOST SE SPECIALIZUJE NA INTELIGENTNÍ INSTALACI NEBOLI CHYTRÝ DŮM.

Ovládejte svůj dům kompletně a to včetně regulace tepla, světla či elektrické spotřebiče v závislosti na nastaveném režimu nebo podle čidel, které umí snímat světlo, teploty, vítr, přítomnost či déšť. Kompletní řízení domu Vám zajistí úspory v nákladech a čas.

 

Komfortně ovládejte celý svůj dům“

 

Vyzkoušejte si online demo verzi našeho testovacího webserveru zde:

http://185.186.196.220:8585/login.xml
PŘIHLÁŠENÍ: jméno: user heslo: user

 


Jedná se pouze o demoverzi webserveru inteligentího řízení domu, který slouží pro testování vlastností a možností. Veškeré hodnoty jsou smyšlené a nemusí odpovídat skutečnosti.

 
Možnosti řídicího systému
 

Dodávaný systém je modulární, tedy lze do Vaší již zavedené instalace implementovat další prvky, které budete chtít řídit například klimatizaci, ovládání bazénů či zavlažování a mnoho dalších elektrických spotřebičů až po integraci domácích kin či media serverů. Díky možnosti zapojení bezdrátových prvků do systému není třeba bourat, sekat a vést další kabely. Rozšiřitelnost ovládání je jen na Vás a vašich potřebách. Systém dokáže řídit nejen rodinné domy ale také celý hotel, administrativní budovu či rozsáhlý residentní komplex.

 

Ovládání chytrého domu
 

Celý systém lze řídit přes webový server, který je dostupný pro veškerá zařízení s přístupem na internet, tedy pc, notebook, tablet, chytré telefony či televize. Tímto způsobem budete mít vždy po ruce kontrolu nad svým domem, ať jste kdekoliv. Snadné a uživatelsky přátelské ovládání lze sestavit na míru dle Vašich představ a potřeb řízení chytrého domu.

 

Výhody inteligentního řízení
 

Již se nemusíte starat, co kde svítí či spíná a topí. Nyní máte kompletní systém, který to hlídá za Vás a vy jen stiskem jednoho tlačítka vypnete jakýkoliv spínač či zásuvku v domě. Nastavíte si režim „prázdný dům“ a rázem se všude zhasne, sníží se teploty v pokojích a aktivuje se zabezpečovací systém. Jakmile se budete vracet z cest, celý dům můžete opět probudit. Vytopíte si místnosti, zapnete si světla na příjezdové světle či spustíte žaluzie. Inteligentní čidla vzduchu (CO2) mohou řídit ventilaci či rekuperaci a dle potřeby ji zapnout, tím budete mít vždy čerstvý vzduch.

 

Úspory chytrého domu

 

Chytrý dům Vám dokáže ušetřit až 30% výdajů za energie, topení, klimatizace a řízení elektrických spotřebičů. Pokud nejste doma, řídicí systém odpojí od sítě ty spotřebiče, kde to je vhodné a tím Vám ušetří výdaje ale i od případnému poškození zařízení. Sníží teploty u topení ve všech místnostech, tudíž se nemusíte bát, že budete topit bez vaší přítomnosti. Díky zapojení rekuperační jednotky a kontroly výměny vzduchu šetříte nejen zdraví ale i peněženku. Umožní vám také nastavit teplotu pro každou místnost v domě zvlášť v libovolných časových intervalech. Chytrý dům dokáže spínat a regulovat spotřebiče v závislosti na nízkém tarifu sazby za elektrickou energii, tudíž spotřebováváte proud v době, kdy stojí méně.

 

Zabezpečení domu

 

Dům se sám postará o svou bezpečnost. Společně s řadou čidel je Váš dům hlídán řídicím systémem. Do systému lze napojit i kamerový systém, tedy pokud nejste doma, vždy budete vědět co se v domě děje. V případě vloupání či narušení řídící jednotka zašle varovnou sms na Váš telefon, či hlášení na zásahovou jednotku, zapne nahrávání kamer, aktivuje alarm a zhasne světla pro ztíženou orientaci pachateli. 

 

 

Kontakt

Adresa:
Štefánikova 248
742 58 Příbor
Česká Republika (mapa)

Kontakt:
tel.: +420 556 740 211
mob.: +420 603 276 390
e-mail: aef@aef.cz

IČ 25393758
CZ25393758
Firma je vedena u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 18157

Webové stránky www.aef.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.