AEF Acimex Electronics Fulnek s.r.o.

Kompletní řešení vzduchotechniky,
vytápění, klimatizace, chlazení,
měření a regulace,
inteligentních elektroinstalací

               
                 
                              kontaktní formulář

 
 
 
CZ | EN
   INFOLINKA:

aef@aef.cz

 

Odvlhčení a řízení bázenů

Odvlhčení a řízení bazénů, návrh, montáž, servis

Prohlédnout reference

 

Odvlhčení bazénů

Dodáváme mobilní, nástěnné nebo kanálové odvhlčovače s elegantním designem pro bazény rodinných domů či veřejných bazénů. Odvhlčovače za příznivou cenu od prověřených dodavatelů v krátkých dodacích lhůtách. Zaručujeme vysokou provozní spolehlivost. Možnost dodávek odvlhčovačů s oddělenou kompresorovou částí.
 

Funkce odvlhčování:

V prostorách bazénů, kde je zvýšená vlhkost vzduchu a není instalována vzdchutotechnika nebo jiné zařízení pro odvod vlhkosti je nezbytné použít odvlhčovače. Odvhlčovač absorbuje vhlkost a zamezí kondenzaci páry na stěnách či oknech. Tímto je zamezena tvorba plísní v místosti. Pokud je odvhlčovací zařízení bazénu správně používáno, udrží vlhkost vzduchu v rozmezí 20 - 80%. 


Instalace odvlhčovačů a použití:

Instalace odvhlčovačů je jednoduché stejně tak i údržba. Odvlhčovací zařízení je vyrobeno z nekodorujícího materiálu a je vybaveno i automatickým odmražováním. Díky konstrukci odvhlčovacího zařízení je vhodné pro použíří do místností s bazénem, do sprch či převlékáren.


Volba odvlhčovacího zařízení a montáž:

Zajistíme pro Vás dodávku a montáž kvalitních a prověřených dodavatelů odvlhčovačů. Odvhlčovače lze jednoduše postavit na podlahu do místnosti nebo pověsit na stěnu místnosti. Z odvhlčovače lze kondenzát odvádět hadící do záchytné nádoby mimo místonost nebo je sbírán do zásobníku na těle odvhlčovací jednotky.
 

 

Řízení bazénů, ovládání bazénové technologie

Pokud je odvhlčování v bazénových místrnotech řešeno pomocí vzduchotechniky, tak součástí řízení a kontroly je webová aplikace, pomocí které lze pohodlně řídit vlhkost a teplotu v místnosti.VZT zařízení  je umístěna většinou mimo bazénovou místnost, proto jsme navrhli toto vzdálené řízení. Součástí aplikace je možnost i nastavení časových režímů pro bezobslužný provoz.

 

Bazénové filtry

Naše firma dodová a montuje bazénové filtry jak do menších odvhlčovacích zařízení tak i do velkých jako např. veřejné bazény. Zajistíme dle Vašeho zařízení filtr či jeho adekvátní náhradu a odborně vyměníme. Filtry jsou nedílnou součástí odvhlčovacího zařízení a bez jejich pravidlné údržby dochází ke špatné filtraci a zařízení nedosáhne požadovaných hodnot vzduchu v místnosti.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 
 
 

Kontakt

Adresa:
Štefánikova 248
742 58 Příbor
Česká Republika (mapa)

Kontakt:
tel.: +420 556 740 211
mob.: +420 603 276 390
e-mail: aef@aef.cz

IČ 25393758
CZ25393758
Firma je vedena u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 18157

Webové stránky www.aef.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.