AEF Acimex Electronics Fulnek s.r.o.

Kompletní řešení vzduchotechniky,
vytápění, klimatizace, chlazení,
měření a regulace,
inteligentních elektroinstalací

               
                 
                              kontaktní formulář

 
 
 
CZ | EN
   INFOLINKA:

aef@aef.cz

 

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika, vzt, projekce, servis
Prohlédnout reference

  • Projekční činnost ve specializovaném softwaru VzProCAD
  • Návrh kvalitních zařízení od českých a zahraničních výrobců
  • Vlastní výroba potrubí a prvků vzduchotechniky dle norem DIN
  • Využití moderních materiálů AlP apod.
  • Prodej prvků vzduchotechniky
  • Měření a regulace vzduchotechnických zařízení
  • Servis vzduchotechniky a klimatizace
  • Záruční doba až 60 měsíců

Vzduchotechnika je zařízení, které nám zajištuje přívod a odvod vzduchu do daného prostoru (průmyslové haly, budovy, rodinné domy atd.)

Díky vzduchotechnice vznikají požadované vlastnosti prostředí, jako je teplota, vlhkost a tlak. Vytváří tak příznivé klimatické podmínky a zajištuje čistotu ovzduší.

Průmyslová vzduchotechnika vytváří předepsané klimatické poměry při různých výrobních procesech, popř. je přímou složkou různých výrobních oborů. Dokážeme přizpůsobit vzduchotechnickou soustavu pro specifické klima.

Projekce a zaměření vzduchotechniky ve vašich prostorách

Dle vašich požadavků a zaměření prostorů Vám připravíme podrobnou cenovou nabídku pro kompletní dodávku vzduchotechniky. Projdeme vaše požadavky např., k čemu jsou prostory využívány, jaká bude provozní doba vzduchotechniky, představa o designu atd. Vypracujeme pro Vás optimální rozvržení vnitřní tak venkovní jednotky. Doporučíme nejvhodnější zařízení a vypočítáme předpokládanou cenu.

Montáž vzduchotechniky

Pokud budete spokojeni s nabídkou, dohodneme se s Vámi na vhodnému datu montáže. Již připravené vzduchotechnické zařízení dovezeme k Vám a zahájíme montáž. Našim hlavním cílem je nekompromisní dodržování časových harmonogramů. Během montáže se snažíme co nejméně zasáhnout do vašich plánů. Po montáži připravíme veškeré potřebné podklady a protokoly o měření pro úspěšnou kolaudaci stavby. Náš technik Vám vysvětlí funkce a ovládání vzduchotechniky a odpoví na případné dotazy.

Záruční a pozáruční servis

Po ukončení a předání díla uživateli nabízíme servisní služby. Vzduchotechnická zařízení vyžadují vždy pravidelnou údržbu, kterou lze výrazně prodloužit životnost zařízení, a tím i finanční prostředky vynaložené na předčasné opravy. V domluvených intervalech se budeme starat o vaše zařízení, aby Vám dlouho bezporuchově sloužilo.

 

btn kontakt

 

Kontakt

Adresa:
Štefánikova 248
742 58 Příbor
Česká Republika (mapa)

Kontakt:
tel.: +420 556 740 211
mob.: +420 603 276 390
e-mail: aef@aef.cz

IČ 25393758
CZ25393758
Firma je vedena u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 18157

Webové stránky www.aef.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.